senetle araba logo

6,750
İlan No: 7025
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 269

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 409
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,827
Öncelikle senetle ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz., Aracımız 1994 model olup genel olarak çok diri bir arabadır yani senetle sahip olmak için çok iyi. LPG var ve ruhsata işlenmiştir şu anda her şeyi tas tamam hiç bir  sorunu yok.  Direk al git parayı dert etme Senetle vadeli olarak al yavaş yavaş öde kefilsiz koşulsuz banka formaliteleri ile uğraşmadan sadece kimlik ile anıda nakit öder gibi senetle al satışını. Her türlü takas tekliflerine açığız siz yeter ki beğenin. Bu araca senetle vadeli sahip olmak istiyorsanız en yakın zamanda ofisimize bekleriz. tüm kredi kartlarına 9 eşit taksit imkanı.  ELEKTRİKLİ ÖN CAMLAR SİS FARI ÇELİK JANT 4 LASTİK YENİ MUAYENESİ YENİ  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi