senetle araba logo

10,000
İlan No: 8401
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 10.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 298

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 464 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 9,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 507
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,159
Aracım 1996 model tofaş şahin s'dir komple sıfır motor yapılmış, aynı zamanda alt takımı komple sıfır. Herhangi bir sıkıntısı yada borcu bulunmamaktadır. Motor yapıldıktan sonra 10.000 km yol almıştır Muayenesi 01 / 01 / 2016' ya kadar geçerlidir. LPG ruhsata işlidir 4 Adet geniş taban lastik sıfır 4 adet çelik jant Kendi orijinalindeki lastik ve jantlar yanına verilecektir Üzerinde zenon far vardır, kaliteli birde teyp var 2 adet hoparlo takımları yanında hadiye olarak verilecektir. Sistemsiz bir şekilde almak isteyenlere 500 tl fiyatından düşerim Alıcısına şimdiden hayırlı olsun 10.000 TL peşin fiyatıdır, pazarlık sünettir Vadeli isteyenlere ödeme şartlarına göre yardımcı olurum.    

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi