senetle araba logo

27,999
İlan No: 5251
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: 1.6
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 178.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının 1.6 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,115

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,999
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 27,998
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,699
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 40,765
ARACIMIZ KESİNLİKLE TAKSİ ÇIKMASI DEĞİLDİR. ARACIMIZIN MOTORU YÜRÜYENİ ÇOK GÜZELDİR ŞU AN BİNİCİSİNE TEK KURUŞ MASRAFI YOKTUR ARACIMIZ BENZİNDEDE ÇALIŞMAKTADIR Bİ SORUNU YOKTUR GAZINI ATIP GEZEBİLİCEĞİNİZ BİR ARAÇTIR YAĞINA VARANA KADAR DEĞİŞMİŞTİR BOYA DEĞİŞEN SORAN ARKADAŞLARA MODELİNE BİR DAHA BAKMALARI RİCA EDERİZ DEĞİŞEN İLLAKİ VARDIR; AMA KESİNLİKLE ŞAŞELERDE BİŞEY YOKTUR ÖN TAKIMI GAYET İYİDİR OTABANDA ELİNİZİ BIRAKIN SAĞ SOLA ÇEKME YOKTUR SADECE KROM TESİSAT KABLOSUNA 350 TL VERİLDİ VE ÜSTÜNDE DURUYOR.

4000 TL PEŞİN GERİSİNE SENETLE VADE YAPILIR.

BU ARACA 10-12-15 AY SENETLE VADE SEÇENEKLERİ SUNUYORUZ.

ARACIMIN PEŞİN FİYATI 7.999 TL 

LPG RUHSATA İŞLİDİR.

08-06-2015 MUAYENESİ VARDIR.

KREDİ KATINIZA 9 AY TAKSİT YAPILIR..

 DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi