senetle araba logo

39,900
İlan No: 16218
Marka: Toyota
Seri: Auris
Paket: 1.6 Comfort Extra
Model: 2012
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 32.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Toyota Auris arabasının 1.6 Comfort Extra modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 795

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,900
Peşinat: - 19,950
Borç Tutarı: 19,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,210
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,047
2012 Toyota Auris 1.6 Benzin - LPG'li aracımızda değişen ve kaza kesinlikle yoktur. Alındığından bu yan ful servis bakımlı. Tramer kayıtlarında kesinlikle hasar kaydı vs bulunmuyor. Motor ve yürüyen aksamı çok güzel. Motorun LPG ile uyumuda çok iyi gazda çok az yakıyor. Şu anda orijinal 32.000 Km'de. Firma olarak kilometre orijinalliğine garanti veriyoruz. İstediğiniz Toyota servislerine gösterebilirsiniz. Aracın içerisinde en ufak bir deforme bulunmuyor. Mesai saatleri içerinde galerimize gelerek aracı yakından görebilir ve test sürüşüne çıkabilirsiniz. Yaklaşık onbeş marka çeşidi ile kedinize uygun senetle vadeli araba bulabilirsiniz. %50 Peşinatla vade olur. Vadeli satışlarımızda aranan tek şart peşinat. Peşinatı ödediğiniz halde 12 aya kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade yaparız. Cumartesi ve pazar günleri hizmetinizdeyiz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi