senetle araba logo

70,700
İlan No: 15727
Marka: Toyota
Seri: Auris
Paket: 1.4 D-4D Premium
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 17.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Toyota Auris arabasının 1.4 D-4D Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,797

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 70,700
Peşinat: - 35,350
Borç Tutarı: 35,350
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,533
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 60,802

Araç ekspertiz durumu;

Motor ve yürüyen aksamı çok iyi herhangi bir problem yok. Periyodik ve ağır bakımları yeni yapılmıştır. Değişen ve boyanan parçası bulunmuyor. Muayenesi mevcut, 4 lastik sıfır alındı. Not: Aracımızın detaylı ekspertizi uzman ekibimiz tarafından yapılmış olup söylenenin haricinde kesinlikle birşey çıkmaz.  Her marka araç ile takas olur. Takasa araçlarınızı galerimizde değerlendiriyoruz.

Ödeme imkanları;

Bankalar ile aranızda bir sorun yok ise, tamamına banka kredisi imkanı sunuyoruz. Koç finans ve anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile kredi başvurunuz 30 dakika içerisinde sonuçlandırılır. Kredi onaylanırsa 1 iş günü içerisinde kredi işlemleri dahil anahtar teslimi yapılır.

Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için;

%60 Peşin kalan kısmı 24 aya senetle vade olur. Senetle satışlarımızda peşinat şarttır. Not: Bizden aldığınız tüm araçlar için geri alma garantisi veriyoruz. Aracımız ile ilgili detaylı bilgi i için lütfen telefon ile irtibata geçiniz. Kredi kartı geçerlidir 9 ay taksit yapılır Pazar günleri hizmetinizdeyiz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi