senetle araba logo

27,500
İlan No: 2981
Marka: Toyota
Seri: Avensis
Paket: 1.6 Comfort
Model: 2004
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 177.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Toyota Avensis arabasının 1.6 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,095

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 668 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 27,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,668
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 40,039
Bu fırsat kaçmaz. İşte senetle tam da dosta gidecek bir araba. Toyota Avensis için senetle veya 36 aya varan vade yapılabilir. Aracızmızın kazası veya darbe de yoktur. Prıl Prıl olup çok temiz kkullanılmıştır. Ve ayrıca sürekli olarak garaj da muhafaza edildiği için kesinlikle dışta çizik gibi hataları yoktur. Sadece sürtmeden dolayı 1 parça da lokal boya vardır. Ve model yılına göre de  bu normaldir. Bu temizlikte böyle bir araç bulmanız gerçekten de zordur. Avensis için senet veya taksit yapılabilir. Ayrıca aracın tüm bakımları tam ve zamanında yapılmış olup değişen hiç bir parçası da yoktur. Ayrıca muayenesi de yeni yapılmış olup ocak 2016 tarihine kadar kesintisiz olarak devam etmektedir.  Aracın bandrolü de dahil olmak üzere hiç bir borcu bulunmamaktadır. Avensis masrafsızdır ve yıllaca rahat rahat kullanabileceğiniz bir araçtır. Avensis 2004 model ile birlikte 177.000 km dedir. Avensis sedan kasa ile birlikte siyah renktir. Aracın motor hacmi 1401 - 1600 cm3 olup motor gücü ise 76 - 100 HP'dir. Avensis için uygun fiyatlı temiz araçlar ile takas olabilir. Takas yapılırken peşin fiyat için pazarlık yapılmayacaktır. Aracımızın peşin fiyatın %50'lik bölümünü peşinat olarak ödedikten sonra 24 aya kadar senet ve taksit yapılabilir. Senetli satışlarımızda ise %0.90'lık bir vade  oranı uygulanacaktır. Avensis tüm bunlarla birlikte sınıfının ne dolu modeldir. Avensis'in donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

ABS

Hava yastığı 

İmmobizer

İsofix 

Alarm

Merkezi kilit. 

Hidrolik direksiyon

Ön kol dayama

Alışım jant

Arka cam buz çözcü

Analog klima

Arka park sensörü 

Radyo mp3 çalar

4 cam otomatik

Sis farı

Elektrikli aynalar 

Adaptif far

Aracımızda mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi