senetle araba logo

14,750
İlan No: 11015
Marka: Toyota
Seri: Carina
Paket: 2.0 GLi
Model: 1998
Yakıt: Tüplü
KM: 240.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Carina arabasının 2.0 GLi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 242

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (372) 323 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 7,375
Borç Tutarı: 7,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 396
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,499
1998 Model Toyota Carina 2.0 GLİ 4 Cam otomatik 4 Lastik yeni alındı LPG Cd çalar - teyp Merkezi kilit Aracı muayenesi tarafımızca yenilenmiştir. Piyasadaki emsallerine göre çok diri bir araçtır. Yürüyen ve motor aksamında tık ses yok. İstediğiniz yere gösterip test yaptırabilirsiniz. Saenetle vadeli satışımız mevcuttur. %40 peşinat ile kalan kısmı sıra senetle Vadeli satışlarımızda kefil istemiyoruz, sadece kimlik ve ikametgah bilgileriniz ile gelin yeterli. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi