senetle araba logo

24,250
İlan No: 11586
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 Sol
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 84.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Füme

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.6 Sol modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 398

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,250
Peşinat: - 12,125
Borç Tutarı: 12,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 651
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,617
2005 model Toyota corolla 1.6 SOL 82.000 km de oluğ tam otomatik şaşnzumana sahip. Aracımızın 3 par.asında işlem vardır. Dıştan temzlik boyası vardır. Aracımızın motoru ve şanzumanınd en ufak bi rmasraf yoktur. İstediğiniz servise ve ustaya gösterebilirsiniz. Aracın fiyatının uygun olma sebebi ise hasar kaydı bulunmakta. Harici farklı bir sorunu da yoktur. Hasar tamiri yapılmış olup şu anda kullanıma hazır bir şekilde. Tüm araçlarımız için geri alma  garantisi de vermekteyiz. Toyota Corolla'ya vade ile yapılan taksitlendirmeler ile sahip olabilirsiniz. Nasıl satın alabileceğinizi soracak olursanız eğer; Aracın bedelinin sadece %50'lik kısmını vermeniz yeterli olacaktır. Ve de peşinat sonrasında noter den  ruhsatı alabilir ve her ay taksitlerinizi rahatça ödeyebilirsiniz. Toyota Corolla'nın donannımları aşağıda verilmiştir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi