senetle araba logo

14,000
İlan No: 9467
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 XLi
Model: 1994
Yakıt: Benzin
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.6 XLi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 418

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 709
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,023

Motor ve yürüyen aksamı sorunsuzdur. Şu anda bir kuruş masrafı yoktur, tüm bakımları yeni yapıldı. Araba zaten kasa olarak sağlam birde iyi kullanılmış.

 

LPG yoktur bilginize 1.6 olan modelidir çok güzel bir çekişi var. Lütfen 1.3 LPG'li olan modelleri ile kıyaslamayınız. Çünkü arada bir dağ var.

 

Senetle vadeli bu aracı almak isterseniz 7.000 TL ödemeniz gerekiyor.

 

Kalan kısmı için ödeme elden yani senetle vade yapılacaktır. Senetle satışlarımızda sanki banka kredisi ile satın alıyormuş gibi aynı gün noter satışını veriyoruz.

 

7.000 TL peşinat ile 6 ile 18 ay arası senetle vade yaparız.  18 ay peşinat ile birlikte 600 TL taksitle ödeyebilirsiniz.

 

Her marka araç ile takas mümkündür.

 

Post cihazımız vardır. Kredi kartlarına taksit olur.

 

Güvenli ticaret yapmak istiyorsanız, senetlearaba.net'i takip edin. Biz galericiyiz bu ilanımda belirtmek istedim. Piyasada dolandırıcı çok ancak bu site onları kabul etmiyor. Bilginize.

       
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi