senetle araba logo

37,950
İlan No: 18461
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 Elegant
Model: 2008
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 165.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Füme

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.6 Elegant modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 756

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 328 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 37,950
Peşinat: - 18,975
Borç Tutarı: 18,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,151
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,628
Aracın kaporta aksamında değişen parçası yoktur. Bel altına temizlik boyası atılmıştır. Aracın içerisinde sigara içilmemiştir. Torpido aksamında, koltuklarda ve döşemelerde en ufak bir deforme söz konusu bile değil. Uzun vadeli binici için bire bir. Şu anda yapılması gereken veya arızalı bir aksamı kesinlikle yoktur. Tüm bakımları tarafımızca yeni yapıldı. Corolla serisinin Elegance modelidir. Otomatik şanzıman ve Formula 1 Vites özelliği mevcuttur. Mantıklı takas teklifleriniz değerlendirilir. Araç değerinin en az yarısını peşin olarak öderseniz kalan kısmını kendi bünyemizde vade yaparız.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi