senetle araba logo

36,800
İlan No: 27784
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Class
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 166.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.4 D-4D Class modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,027

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,800
Peşinat: - 18,400
Borç Tutarı: 18,400
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,411
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,856
Aracım satış sonrası muayenesi yapılıp teslim edilecek. Ön arka tampon boyalı olup Değişen yok kaporta boyasız. Aracımda krom kaplama ve çelik jant tarafımca yapılmıştır. Alan arkadaş masraf etmeden kullanacaktır. %60 peşin geri kalanı vade senet olur. Pazar günleri Hizmetinizdeyiz. Tüm kredi kartlarına 9 Ay Taksit olup,araçlarımıza fatura kesiyoruz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi