senetle araba logo

13,750
İlan No: 4315
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.3 XL
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 192.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.3 XL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 548

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 834
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,019
Senetle 2 el araba satışlarımız devam ediyor. Banka kredisi kullanma imkanınız yoksa veya daha önceden yaşadığınız bazı sorunlardan dolayı banka kredisi kullaamıyorsanız firma bünyesinde senetli araba satışlarımız devam ediyor. Şimdi size Toyota Corolla arabasının senetle satış detaylarını anlatıyorum.

Arabanın borcu yoktur.

Arabanın motorunda sıkıntı yok.

Koltukları yıpranmamış

İç döşemesi çok taze

Yarısını peşin verene geri kalanı kendi bünyemizde senetli satışımız mevcut.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi