senetle araba logo

59,500
İlan No: 27117
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Comfort Extra
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 60.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 59,500
Peşinat: - 29,750
Borç Tutarı: 29,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,570
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 86,275
2013 Model Toyota Corolla 1.4 D-4D Comfort 60 Binde Aracımızın bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Tüm bakım kayıtlarına servisinden ulaşabilirsiniz. Kesinlikle değişen hata boya kesinlikle yoktur.  Fabrika tarafından verilen garantisi hala devam ediyor. Kendi bünyemizde %50 peşin geri kalanı 24 ay vade imkanımız vardır. Mantıklı takas olur.   Senetle vadeli satışlarımız Bursa ili ve ilçeleri için geçerlidir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi