senetle araba logo

16,000
İlan No: 5098
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 Terra
Model: 2002
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 202.002 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.6 Terra modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 637

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 15,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 971
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,295

TAKSİTLE TOYOTA COROLLA 1.6 TERRA

2002 Model - 202.000 Km Benzin ve LPG Opsiyonları Şehir İçi 9.1 Lt - Şehir Dışı 5.4 Lt Yakıt Tüketimi Lacivert Renk Sedan Kasa 4 Silindirli ve 195 Km Hız Kapasitesi Yeni Lastik ve Jantlar Lastik ve Jantlarını yeni değiştirdik Kısaca Araba Canvar Gibi. Size hiç bir sorun çıkarmaycak.

Ödeme Konusunda Her Türlü Desteği Sağlıyoruz!

Taksitle araba almayı düşünenler için vade imkanı sunuyoruz. Senetle vade imkanlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayın! Kredi kartına komisyonsuz masrafsız taksit yapıyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi