senetle araba logo

15,900
İlan No: 10653
Marka: Toyota
Seri:
Paket: 2.0 GLi
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Toyota arabasının 2.0 GLi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 474

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (352) 332 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 15,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 806
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,333
Herkese hayırlı işler.. Arabamın yürüyeninde moıtorunda en ufak bir sıkıntı yoktur. Sadece 1 parçası değişmiş. Onu haricinde kaporta aksamında ufak sökülüp takınlan parçası bile yok. Yaş itibari ile güneş yanıkları oluşmuştur. Bu nedenle komple boyatılmıştır. Tam otomatik şanzımana sahiptir. Rampalar da geri kaçırma muhabbeti yoktur. Otomatik şanzıman durumu ise gayet iyidir. Vadeli alacak arkadaşlara ana paranın yarısını peşin almadan vadeli vermiyorum. Senetle satarsamda noter satışını veririm ama ruhsata rehin koyarız.. Alana şimdiden hayırlı olsun.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi