senetle araba logo

28,500
İlan No: 9374
Marka: Toyota
Seri: Yaris
Paket: 1.4 D-4D Terra
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 104.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Yaris arabasının 1.4 D-4D Terra modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 850

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 28,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,444
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 34,655
Aracımızın hiçi bir sıkıntısı yoktur. Bütün bakımları tamdır, sadece mazotu doldur yola devam et. Km'si orijinal 102.000'dedir tarafımızca kilometre garantisi veriyoruz. Motor ve mekanik anlamda sorunsuz, masrafsız. Kaporta aksamında ise 4 - 5 parça temizlik boyası vardır. Sınıfının en az yakan arabasıdır. 1.4 D-4D dizel ve manuel şanzımana sahip. 2017'ye kadar fenni muayenesi mevcuttur. Aracımız 6 ileri vites olan modelidir. Yarısı peşinle kalanı 12 ay senetle vade yaparız. Post cihazımız var kradi kartına 9 eşit taksit yapılır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi