senetle araba logo

25,750
İlan No: 10386
Marka: Toyota
Seri: Yaris
Paket: 1.3 Sol
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 189.753 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Toyota Yaris arabasının 1.3 Sol modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 768

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 25,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,305
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,311
2006 Model 1.3 litre special.. Aracım her şeyi ile orijinal olup değişen parçası kesinlikle yoktur. İç aksamı koltuklar, döşemeler, tavan döşemesi hepsi çok titiz bir şekilde kullanılmıştır. En ufak bir deforme görmek mümkün değil. Torpidosunda, plastik aksamında yıpranma veya solma yok... Kedi modelinin en dolu olan versiyonudur. 2006 model ama özelliklerini sayınca yeni model araçları cebinden çıkarıyor. Anahtarsız çalıştırma Elektrik destekli hidrolik direksiyon Ön camlar otomatik Sis farı Elektrikli aynalar Direksiyondan kumanda radyo/cd çalar Tüm müşterilerimiz için yarısı peşinle kalan kısmı senetle vade olur. Şehir dışından gelseniz de aynı, bir sokak öteden de gelseniz aynı. Biz şehir dışından gelen arkadaşlara farklı muamele yapmıyoruz. Başımızın üstünde yeriniz var. 12 Aydan 24 aya kadar kefilsiz koşulsuz yarısı peşinle kalanı senetle vade yaparız. %18 Fatura kesilir Her marka araç ile takas olur.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi