senetle araba logo

57,950
İlan No: 22736
Marka: Toyota
Seri: Avensis
Paket: 1.8 Elegant
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 116.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Toyota Avensis arabasının 1.8 Elegant modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,169

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 57,950
Peşinat: - 28,975
Borç Tutarı: 28,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,772
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 42,535
6 Aydan 48 aya kadar kefilsiz evraksız  bur aracın sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken araç değerinin %45 kısmını bize peşin olarak ödemek. Aracın noter devri anında verilecektir. Aylık vade oranımız sadece %1.95'tir.  Kasko yok, kefil yok, banka kredisi yok, gereksiz ek ücretler yok. Toyota Avensis 1. 8 Elegant - Amiral gemisi Aracımızın genel olarak durumu sıfırından farksızdır. Kilometresi orijinal 116.000'de. Dosta gidecek araçlarımızdandır. Yarısı peşinle vade yaparız, yarısı peşin olmaz ise olmaz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi