senetle araba logo

14,250
İlan No: 40807
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.6 HL
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 283.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Fiat Palio arabasının 1.6 HL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 433

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,250
Peşinat: - 7,125
Borç Tutarı: 7,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 582
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,965

BAKIMLARI YAPILMIŞ MUAYENE YENİ FİAT PALİO 1.6 HL 1998.

Aracımızın Muayenesi ve Tüm bakımları yapılmıştır. Bankadan kredi çıkmayan müşterilerimize kendi özel kredimiz ile %50 si peşin %50 si 3+ vade seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizi araçsız bırakmıyoruz. Lütfen daha detayli bilgi için arayınız.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi