senetle araba logo

16,750
İlan No: 20736
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.9 JTD SX
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 166.250 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.9 JTD SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 275

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,750
Peşinat: - 8,375
Borç Tutarı: 8,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 449
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,787
Bizden tüm müşterilerimize araç değerinin yarısı peşin geri kalan kısmı 6 aydan tam 24 aya kadar kefilsiz koşulsuz, banka kredisiz elden taksit imkanı. Aracımız için fatura kesilir. Her marka araç ile takas yaparız. Kredi kartına vade farkı ile 9 aya kadar taksit. Aracın satışı hazır olup anıda noter devri verilecektir. Araç; 2003 model Fiat Doblo Combi... Aracımız her aksamı ile orijinal olup bakımlıdır. Kontağı çevirir çevirmez motorun bakımlı olduğunuz anlayacaksınız. İstediğini ustaya yada yetkili  servise göstererek ekspertiz yaptırabilirsiniz. Bizden yana herhangi bir sıkıntı yok. İç döşemelerinde ve torpido plastik aksamında yıpranma ve eskime yoktur. Resimlerde göründüğü gibi. Klima - Otomatik camlar - Merkezi kilit - Hidrolik direksiyon - Radyo CD çalar vs özellikleri mevcut. Görülmeye değer tertemiz bir araba.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi