senetle araba logo

25,950
İlan No: 43760
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.2 Extreme
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.2 Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 660

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 617 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,950
Peşinat: - 12,975
Borç Tutarı: 12,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 930
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,317

KAZASIZ YÜRÜYENİ SAPA SAĞLAM RENAULT CLİO 1.2 EXTREME 2011 SERVİS BAKIMLI VE HER ŞEYİ TAM.

Aracımızda değişen kaza kesinlikle yoktur servis bakımlıdır hasar kaydı yoktur.

Motor ve yürüyen aksanı gayet güzel içinde yada dışında en ufak bir deforme yoktur.

Araç özenle kullanılmış ve hor kullanılmamıştır temiz tutulup titiz kullanılmıştır, motoru ilk günkü gibi güçlü sağlam yürüyenide ilk günkü gibi güzel ve hoş hissettirmektedir.

Aracın bakımları yapılmıştır hiç bir eksiği yoktur tek eksiği sürücüsü ve yeni sahibi, Alıcak olan arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

İsteyen istediği gün gelip aracımızı görebilir. Daha detaylı bilgi için lütfen aramayı unutmayınız...

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi