senetle araba logo

9,900
İlan No: 21265
Marka: Hyundai
Seri: H 100
Paket: 2.5 D STD Panelvan
Model: 1999
Yakıt: Dizel
KM: 59.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Hyundai H 100 arabasının 2.5 D STD Panelvan modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 163

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,900
Peşinat: - 4,950
Borç Tutarı: 4,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 266
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,376
Araç çok temiz muayenesi bir süre daha var. Şu anda yürür ve motor aksamında herhangi bir sorun yoktur. Kendi bünyemizde yarısı peşin kalan kısmı senetle vade olur. Kredi kartlarına 9 aya kadar vade farkı ile taksit seçeneklerimiz mevcuttur. Vadeli satışlarımızda araç devrini anında veriyoruz. Lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız. Mesajlara cevap veremiyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi