senetle araba logo

12,750
İlan No: 14349
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.6 GL
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 228.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.6 GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 209

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,750
Peşinat: - 6,375
Borç Tutarı: 6,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 342
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,211

1998 Model Opel  Astra 1.6 Benzin & LPG Muayeneli.

Aracın muayenesi yeni yapılmıştır. Aracım da sadece 3 parça değişmiştir. Temizlik amacıylada belirli bölgelerinde lokal boya vardır.

Haricinde kesinlikle darbe, değişen veya hatası da yok! Alıp gönül rahatlığı ile binebileceğiniz bir araçtır. Motoru, ön takımı ve yürüyeni sorunsuzdur.

Opel Astra aracımın özelliklerine bakılacak olursak eğer; Hidrolik direksiyon, 2 otomatik cam, Klima, Sis lambası,     Çelil Jant, 5 Kapı, Sürücü hava yastığı, Sustalı anahtar ve daha fazlası. Galerimiz Pazargünleri de açıktır. Tüm kredi kartlarına 9 ay taksit yapılmaktadır. Araçlarımıza fatura kesilir.

Araçlarımıza 60 nakit almak kaydı ile Vadelendirmekteyim.

Vadeli satışlar hakkında daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi