senetle araba logo

5,500
İlan No: 3187
Marka: Skoda
Seri: Favorit
Paket: 135 LX
Model: 1990
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Skoda Favorit arabasının 135 LX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 219

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 212 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 5,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 334
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,007
Skoda Favorit için taksit imkanı sağlanmaktadır. Taksitle satın alabilmeniz için de peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarı ise peşin fiyatın %50'lik bölümünü oluşturmaktadır. Peşinat ödedikten sonra da 6, 12 ve 24 ay taksitlendirmeler yapılabilir. Aracın tüm  bakımları tam ve zamanında yapılmıştır. Skoda 1990 model ile birlikte 150.000 km dedir. Arcın km side orjinal olup değişen parçası da yoktur. Favorit hatchnback 5 kapı kasa ile birlikte sınıfının en dolu modeldir. Aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle bir sorun veya hata çıkartmayacaktır. Motor yürüyeni ve aksamı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 4 lastik yeni takılmış olup yeni gibidir. Skoda'nın muayenesi de mevcuttur ve ocak 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Skoda için uygun fiyatlı temiz araçlar ile takas imkanı sunulmaktadır. Skoda için firmamız kedi bünyesinde garanti yapılabilir. Aracımızın yağ bakımları da yapılmaktadır. Araç için senet imkanı da sunulmaktadır. Senetli satışlarımızda ise %0.90'lık bir vade oranı uygulanmaktadır. Skoda'nın motor hacmi olup motor 1201 - 1400 cm3 gücü ise 51 - 75 HP'dir . Skoda tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modeldir. Aracın donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Merkezi kilit

Alarm 

Ön kol dayama

Adaptif far 

Hava yastığı 

İmmobilizer

İsofix 

Araçta mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi