senetle araba logo

16,900
İlan No: 18118
Marka: Volkswagen
Seri: Transporter
Paket: 2.4
Model: 2000
Yakıt: Dizel
KM: 298.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volkswagen Transporter ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,900
Peşinat: - 8,450
Borç Tutarı: 8,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 488
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 26,026
Aracım 2000 Model Volkswagen Transporter yürüyen ve motor aksamında herhangi bir sıkıntı yoktur. Dosta tavsiye edebileceğim  temiz araçlarımdan bir tanesidir. Her marka araç ile takas yaparım. Yüksek model olabilir düşük model olabilir. Kredi kartlarına vade farkı ile 9 aya kadar taksit imkanı

Yada kendi bünyemizde banka kredisiz, kartsız, kefilsiz, koşulsuz vade yaparız. Detaylı bilgi için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz

 

Güvenlik

Immobilizer

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik

Dış Donanım

Sürgülü Kapı - Tek

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi