senetle araba logo

21,750
İlan No: 9133
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.4 SE
Model: 2007
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 107.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Chevrolet Aveo arabasının 1.4 SE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 649

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 450 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,102
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,447
*  Araç 2007 model chevrolet aveo. Resimlerde göründüğü gibi tertemiz ve bakımlıdır. *  Emsallerine göre çok kaliteli bir arabasıdır. Yakıt olarak ta çok ekonomik, ister benzinde kullan ister gazda çokta fark etmiyor açıkçası. Her ikisi de az yakıyor. *  Yolcu ve sürücü hava yastıkları, kumaş koltuklar, klima, otomatik camlar. *  Vadeli varilecektir. Ancak 10.000 TL peşinat olarak ödenirse, kalanı 1200 X 14 adet senetle vade yaparım *  Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi