senetle araba logo

12,000
İlan No: 18848
Marka: Ford
Seri: Ka
Paket: 1.3
Model: 1998
Yakıt: Benzin
KM: 130.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Ka ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,000
Peşinat: - 5,750
Borç Tutarı: 6,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 330
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 18,125

Lütfen açıklamayı dikkatli  okuyunuz.

Araç resimlerde göründüğü gibidir. Şöyle bir baktığımızda piyasadaki nadir ve kelepir araçlardandır. Bir Türk lirası gideri yok şu anda. Benzini doldur direk uzun yol çık sıkıtnı yok. Biz aracın arkasındayız. İstediğini z yere gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. Kendi bünyemizde yarsı veya yarısına yakın peşinatla vade yaparız. Yerimiz İstanbul / Bağcılar Automall oto yaşam merkezindedir.  Lütfen mantıksız teklifler ile gelmeyiniz. Yarısı veya yarısına çok yakın peşinatlarla vade yaparız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi