senetle araba logo

68,750
İlan No: 18090
Marka: Volkswagen
Seri: Amarok
Paket: 2.0 TDi Highline
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 60.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Amarok arabasının 2.0 TDi Highline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,747

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 68,750
Peşinat: - 34,375
Borç Tutarı: 34,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,464
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 59,125

2011 model Amarok Highline 2.0 Turbo dizel 4 tekerden çekiş sistemi

Fabrikadan çıktığı gibi tertemiz ve bakımlı. Rutin motor ve genel bakımları düzenli olarak yetkili Volkswagen servislerinde yapılmıştır.

Tüm servis kayıtları mevcut.

Kaporta ve mekanik anlamda herhangi bir sorunu yok 60.000 Km'de orijinal

Kendi bünyemizde yarı peşinle geri kalan kısmı aylık vade farkı ile taksitlendirilir.

Aracın noter devri aynı gün verilmektedir. Her marka araç ile takas seçeneğimiz mevcuttur. Mantık çerçevesinde değerlendirilerek fiyat verilmektedir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi