senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

24,750
İlan No: 12235
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 1.9 TDI Kombi
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 178.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volkswagen Caddy ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,750
Peşinat: - 12,375
Borç Tutarı: 12,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 492
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 30,096

Volkswagen Caddy orjinal  bakımlıdır.

Dijital ekran ve arka görüş kameralı Teyp. Bluetooth Mp3 özellikleri taşıya teyp takılmıştır. Kredi kartına veya kendi bünyemiz de  senetle satışlarımız mümkündür. Makul araçlar ile takas yapılır. Ayrıca aracınız fiyatı Caddy'nin yarısı fiyatına veya daha yüksek değerde ise peşinat sayılabilir. Caddy 2005 model 178.000 km dedir. Km'si uzun yolda yapılmış olup araç yıpranmamış ve gayet diridir. Canlı van kasa, ve kamyonet olarak geçemekte. Tüm satın almak işlemleri ve daha fazla bilgi almak için bize telefon numarası ile ulaşabilirsinizi.

Güvenlik

ABS
ASR
Alarm
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Elektrikli Aynalar
Sürgülü Kapı - Çift
Çeki Demiri

Multimedya

CD Çalar
Radio - Kasetçalar
Radyo - MP3 Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi