senetle araba logo

10,750
İlan No: 7310
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 1.9 TDI
Model: 2000
Yakıt: Dizel
KM: 219.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Volkswagen Caddy arabasının 1.9 TDI modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 428

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 10,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 10,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 652
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,651
Aracımın motoru kesinlikle hatasızdır, muayenesini yeni yaptırdım ve tek seferde geçti., Biraz takıntılıyımdır en ufak bir sorunda dahi iliğine kadar gidiyorum onun için arabam hem motor olarak hemde genele olarak çok diridir. Sıfır akü aldım garantisi 2 yıldır. Faturası verilecek alan arkadaşa bir sıkıntı halinde müdahale etsin. Alan arkadaş yıllarca binecek ve tek kuruş ödemeyecek ayarda bir araba sadece vergisini ödeyecek. Zaten gel arabaya bak istediğin yere göster arabanın notunu onlar versin benden yana sıkıntı yok alan arkadaş bana dua edecek. Eğer dediklerimin haricinde birşey çıkarsa şehir dışından gelecek olan arkadaşlar için tüm masraflarınızı ben ödeyecem. Senetle vade olur fakat en az yarısını peşin istiyorum kalanı senetle istediğiniz kadar vadeli olur., Post cihazım da var kredi kartlarına 9 taksit yapabilirim. Arabanın yarısına yakın bile peşinatınız var ise mutlaka beni arayın yeter ki işiniz görülsün, noter satışını hemen aynı gün  hatta aynı saat verecem. Alan arkadaşın tekerini Allah düz çevirsin inşallah, herkese hayırlı satışlar.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi