senetle araba logo

38,000
İlan No: 9722
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 1.9 TDI Kombi Life
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 150.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Caddy arabasının 1.9 TDI Kombi Life modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,134

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 38,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 37,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,925
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 46,207
2010 Model otomatik DSG şanzıman caddy. Aracımızda değişen veya kazası kesinlikle yoktur.  Yürüyen aksamı gayet güzel, yani masrafsız araç arıyorsan bu araç aradığın araç. İçerisinde deforme olmuş koltuk yada döşeme görmek mümkün değil, neredeyse ilk günkü gibi tertemiz. Alan kişi arabadan memnun kalacaktır. En dolu olan modelidir. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Kendi bünyemizde yarısı peşinle kalanını senetle vade yaparız. Hayırlı olsun.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi