senetle araba logo

42,000
İlan No: 12795
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 1.6 TDI Trendline
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 141.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volkswagen Caddy ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,000
Peşinat: - 21,000
Borç Tutarı: 21,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 835
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 51,072
Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Genel olarak hatasız denecek kadar temizdir. Bugüne kadar herhangi bir kazaya karışmamıştır. Sadece üç parçasında lokal boyası var. Bunun haricinde hatasız değişensiz. Şu anda kilometresi orijinal 141 Binde istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Bizden yana sıkıntı yok. 1.6 Trendline modelidir, alıcısını üzmeyecek ayarda. Vadeli satışımız vardır. Bu aracımız için 21.000 TL peşinat istiyoruz kalan kısmını 12 aydan 24 aya kadar senetle vade yaparız. Senetle satışlarımızda noter devri aynı gün verilmektedir. Detaylı bilgi için arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi