senetle araba logo

35,000
İlan No: 19708
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 1.9 TDI Kombi Team
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 203.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen Caddy arabasının 1.9 TDI Kombi Team modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 575

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,000
Peşinat: - 17,500
Borç Tutarı: 17,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 939
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,540
Selamünaleyküm arkadaşlar. Öncelikle belirtmek isterim motoru yorulmuş, pert olmuş toplanmış araçlar ile kıyaslamayınız aracımız orijinaldir. Motor aksamı neredeyse 70 bin 80 bin kmdeki araç gibi seri ve sessizdir. Galerimize kadar gelip bizzat test sürüşüne çıkabilirsiniz. DSG şanzıman farkını bu araçta yaşayın. Dünyanın tercih ettiği DSG şanzıman otomatik kullanımı o kadar rahattır ki üst üste ödül almıştır. İç ve torpido aksamı haddinden fazla fazla temizdir. Bel altında parça parça olarak temizlik boyası mevcut. Araç genel olarak uzun yolda kullanılmıştır.  Muayenesi tarafımızca sıfır yapıldı.  Vadeli satış seçeneklerimiz de araç değerinin %50 kısmını peşin olarak alıyoruz kalan kısmı için kendi bünyemizde kefilsiz koşulsuz taksit yapıyoruz. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi