senetle araba logo

58,750
İlan No: 14833
Marka: Volkswagen
Seri: Caddy
Paket: 2.0 TDI Sportline
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 57.038 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen Caddy arabasının 2.0 TDI Sportline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 964

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 58,750
Peşinat: - 29,375
Borç Tutarı: 29,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,576
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,835
Aracım 2013 model ve tam olarak  57.038 km'dedir. Km model yılına ve markasına göre oldukça düşüktür.  Aracımda darbe, değişen, boya yoktur. İç döşemerinde torpido ve aksamında herhangi bir yıpranma eksime, yoktur. Yedek anahtarı da mevcuttur. Aracımızda ABS, Dijital klima, hız sabitleme, yağmur sensörü ve daha bir çok özellik mevcut. Özelliklerinin detaylı olarak tamamı kitapçığında yer alıyor. Yedek anahtar ile birlikte  kitapçığı, tüm belge ve dosyaları da mevcut. Aracım Volkswagen Caddy'nin Sportline modelidir. Sınıfının en full kasası olan aracımı piyasadaki kazalı ve düşük özellikli seriler ile karıştırmayın.

Bizden tüm  müşterilerimize yarısı peşin olmak, geri kalanı da 12 veya 24 aya kadar senetli veya kredi kartı ile uygun vadelerle taksit olur.

Tüm araçlarımıza fatura kesilir. Her marka araç ile takas olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi