senetle araba logo

77,500
İlan No: 71186
Marka: Volkswagen
Seri: Caravelle
Paket: 2.0 TDI BMT Comfortline
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 114.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen Caravelle arabasının 2.0 TDI BMT Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,272

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (224) 211 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 77,500
Peşinat: - 38,750
Borç Tutarı: 38,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,080
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 49,910

2012 MODEL VOLKSWAGEN 

Aracımızın tüm bakımları tam olup sorunsuz ve kusursuz olup motor şanzıman yürüyeninde ise en ufak bir sorun dahi olmayıp kusursuz çalışmaktadır iç kısımlarında ise en ufak bir sorun dahi olmayıp özenle bakılıp kullanılmıştır yarısını peşin olmak şartıyla geri kalan kısmını ise senetle vade sunmaktayız. Detaylı bilgi için bize ulaşın

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi