senetle araba logo

53,750
İlan No: 32210
Marka: Volkswagen
Seri: Caravelle
Paket: 2.5 TDI Comfortline
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 211.095 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Caravelle arabasının 2.5 TDI Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,071

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 53,750
Peşinat: - 26,875
Borç Tutarı: 26,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,630
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 39,130

Volkswagen Carevella 2.5TDİ 174 BG VİP

Aracım Orjinal olup kesinlikle değişen boya yoktur.İç döşemelerinde,torpido aksamında yıpranma ve eskime söz konusu değildir.

Aracımızda ABS DİGİTAL KLİMA YOL BİLGİSAYARI ASR DERİ DÖŞEME 4 AİRBAG 2 CAM OTOMATİK ANAHTARDAN KUMANDA MERKEZİ KİLİT ALARM HİDROLİK DİREKSYON YOL BİLGİSAYARI SİS FARI GERİ GÖRÜŞ KAMERASI FAR SENSÖRÜ YAĞMUR SENSÖRÜ ÇELİK JANT TELEVİZYON -RADYO-CD ÇALAR GİBİ BİR ÇOK ÖZELLİK MEVCUTTUR.

Tüm müşterilerimize yarısı peşin,geri kalanı 12 veya 24 aya kadar senetli veya kredi kartı ile uygun vadelerle taksir olur.

Tüm araçlarımıza fatura kesilir.Her marka araç ile takas olur.

Pazar günleri hizmetinizdeyiz..

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi