senetle araba logo

56,750
İlan No: 11543
Marka: Volkswagen
Seri: Caravelle
Paket: 2.5 TDI Comfortline
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 211.095 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Caravelle arabasının 2.5 TDI Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 932

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 56,750
Peşinat: - 28,375
Borç Tutarı: 28,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,523
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,547
Volkswagen Caravelle 2001 - 2500 cm3 motor hacmi ve dizel Comfortline modeli ile sınıfının yakıt tassaruf anlamında en iyisidir. Aracım tamamen orjianal olup kesinlikle,darbe, değişen, boya yok. İç döiemelerinde, torpido aksamında yıpranma, eskime yoktur. Aracımızda ABS, Dijital klima, yol bilgisayarıı, ASR, deri döşeme, 4 Airbag 2 cam otomatik gibi bir çok özelliğe sahip. Piyasa araçlarından kesinlikle eksiği yoktur. Ayrıca bizden tüm müşterilemiz için yarısını peşin almak şartı ile, Geri kalanı  12 veya 24 aya kadar senetle taksitlendirme imkanı. Ayrıca tüm araçlarımız için fatura kesilmektedir. Her marka araç ile takas olur. Not: Lütfen mesaj atmayın telefon ile ulaşın.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi