senetle araba logo

36,750
İlan No: 49773
Marka: Volkswagen
Seri: Caravelle
Paket: 1.9 TDI Trendline
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 380.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Caravelle arabasının 1.9 TDI Trendline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 934

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (555) 975 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,750
Peşinat: - 18,375
Borç Tutarı: 18,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,317
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,605
 

Motoru yürürü sorunsuz

Faturalı

Yeni muayneli

Minibüs ruhsatlı

Gri renk olan bu aracımız

Yaşına ve emsallerine oranla çok daha temizdir, yıllar boyunca bakımları eksiksiz olarak yapılmıştır ve sürekli olarak temizlenmiştir. Motor zorlanmamıştır çok güçlüdür yol tutuşu harikadır yakıt konusun da ekonomik aileler için idealdir. Sizi asla yarı yolda bırakmaz tüm aksanları sorunsuz çalışmaktadır, koltuğun da kumaşın da plastiğin de hiç bir deforme v.b yoktur %50 peşin olmak şartı ile kalanını vadeli şekil de satın alabilirsiniz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi