senetle araba logo

42,000
İlan No: 49513
Marka: Volkswagen
Seri: Diğer Seriler
Paket: Diğer Modeller
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 340.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen Diğer Seriler arabasının Diğer Modeller modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 963

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,000
Peşinat: - 21,000
Borç Tutarı: 21,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,400
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,600
9+1 CAREVELLA DERİ DÖŞEME FUUL+FUUL   KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI VE KENDİ  BÜNYEMİZDE VADELENDİRME SEÇENEKLERİMİZ VARDİR. ARAÇ ÇOK TEMİZ VE BAKIMLIDIR, SİZİ YARI YOL DA BIRAKMAZ YÜK ALMA KAPASİTESİ ÇOK YÜKSEKTİR YAKIT TÜKETİMİ ORTALAMA VE EKONOMİK BİR ARAÇTIR, KOLTUKLARIN DA DERİSİN DE PLASTİĞİN DE YIPRANMA VEYA BAŞKA BİR SORUN YOKTUR MOTORU VE MEKANİĞİ KUSURSUZDUR ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

Güvenlik

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi