senetle araba logo

33,500
İlan No: 22890
Marka: Volkswagen
Seri: Golf
Paket: 1.6 FSi Comfortline
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 121.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volkswagen Golf ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,500
Peşinat: - 16,750
Borç Tutarı: 16,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,052
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 54,605

2005 Model Volkswagen Golf 1.6 FSI Comfortline

Aracımızın sa  ön çamurluğu değişmiştir. Ön kaput, arka bagaj kapağı ve iki arka çamurluk altlarında lokal boya vardır. Toplamda 4.200 TL Hasar kaydı çıkıyor. Yürüyen ve motorunda en ufak bir sıkıntısı yoktur. Galerimize kadar gelip test sürüşüne çıkabilirsiniz. Sitemizde detaylı belgeli ekspertiz istasyonları mevcuttur. İstediğinize gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. Yarısı peşin kalanı aylık vade oranı ile elden taksit yani sıra senet yapma seçeneklerimiz mevcuttur. Vadeli satışlarımız için en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz .  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi