senetle araba logo

19,000
İlan No: 8040
Marka: Volkswagen
Seri: Bora
Paket: 2.3 Highline
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 195.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Sarı

Galeri İletişim

Volkswagen Bora arabasının 2.3 Highline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 567

GALERİCİYE TELEFON AÇ

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 18,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 963
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,103
Aracımda kesinlikle kaza darbe, hasar yoktur., İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Boyasında vernik bırakmış olup güneş yanıkları vardır. Aracın orijinal bozulmasın diye boyattırmadık. Koltuklar ısıtmalı, dijital klima, deri koltuklar. Tam donanımlı bir araçtır konforuna diyecek yok. İş nedeni ile nakit ihtiyacım var, bu nedenle fiyatı çok uygun tuttum, bu fiyata bu araba kaçmaz diyorum. Yarısı peşinle kalanı senetle vade yapılır. Takas olur ama yine fark alacağım araçlar ile, Sıralı LPG ile şehir içi 30 - 35 kuruş yakmaktadır performasını zaten motor modeli anlatıyor. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun., Noterde aynı gün satışını vereceğim, bilginize.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi