senetle araba logo

67,750
İlan No: 28580
Marka: Volkswagen
Seri: New Beetle
Paket: 1.2 TSi Beetle
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 23.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Volkswagen New Beetle arabasının 1.2 TSi Beetle modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,349

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 67,750
Peşinat: - 33,875
Borç Tutarı: 33,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,055
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 49,322

Aracım kazasız,boyasız, sıfır  gibidir keyif ile kullanabileceğiniz bir araçtır.. Aracımızın garantisi devam etmektedir...

23.000 Binde DSG Şanzıman İç torpido kırmızı Fonksyonel Direksyon MP3 ÇALAR AİRBAG PARK SENSÖR SPOR DİREKSYON ÇELİK JANT SPORT İÇ DİZAYN

Araçlarımız servis bakımlıdır. Firma olarak satmış olduğumuz her araç için kilometre garantisi veriyoruz.

Yarısı peşin geri kalan kısmı 24 ay sıra senet

Vade oranımız %3.0

Aracın noter devrini anında veriyoruz.

Kasko yok

Dosya parası yok

Kefil yok

Formalite yok

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi