senetle araba logo

24,500
İlan No: 21145
Marka: Volkswagen
Seri: Passat
Paket: 1.8 Comfortline
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Volkswagen Passat arabasının 1.8 Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 402

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (324) 814 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,500
Peşinat: - 12,250
Borç Tutarı: 12,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 657
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 15,778

Araç tamamen orijinal olup kazası değişeni yoktur. Sadece güneş yanığından  ötürü komple boyanmış ve şu anda rengi oldukça canlı.

İsteyen müşterilerimiz ustaları ile birlikte gelebilir yada istediği yere gösterebilirler.

Kendi bünyemizde her türlü vade ve takas yaparız.

Hava yastıkları

Merkezi kilit

ABS

Elektrikli camlar

Klima - hidrolik direksiyon

Kol dayama

Elektrikli aynalar

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi