senetle araba logo

32,500
İlan No: 10524
Marka: Volkswagen
Seri: Passat
Paket: 1.9 TDi Highline
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 240.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Volkswagen Passat arabasının 1.9 TDi Highline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 970

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 618 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 32,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,647
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 39,519
Aracımızın motor ve yürüyen aksamı yaşına göre çok iyi durumdadır. 2003 passat serisinin en dolu paketi olan (sunroof dahil) Highline modelidir. Tramer kayıtlarında en ufak bir hasar kaydı yoktur. İsteyenler şasi numarası verebilirim. Sıkıntı yok. Tertemiz bir araçtır, alanı utandırmayacak. Ancak yaşına göre bel altında boya vardır. Her marka araç ile takas olur tabi fiyatı şişirilmemiş ise, değeri ne ise ondan sayalım. Veya eski aracınızı peşinat olarak sayıp kalan kısmını senetle vade yaparız. Kredi kartı ile satışımız var. Kendi bünyemizde yarısı peşinle kalan kısmı senetle vade olur.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi