senetle araba logo

39,900
İlan No: 4387
Marka: Volkswagen
Seri: Polo
Paket: 1.6 TDi Comfortline
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 62.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volkswagen Polo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,866
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 107,089
Bazen elinize bir ürün gelirya bunu dosta vereyim dersiniz. İşte size kaçırılmayacak bir fırsat. Bu aracı senetle satıyoruz ve gerçekten dosta akrabaya gidecek bir araba. 2012 Model Volkswagen polo.

1.6 motor gücü

Comfortline paketi

Tüm bakımları gününden yetkili serviste yapılmıştır.

2012 model garantisi devam ediyor

Kaportası çok temiz

İç döşemesi çok temiz

Elektronik aksam kusursuz

Araç satışa hazır, borcu harcı yoktur.

Yarısını peşin verene geri kalanı senetle satıyoruz.

Aynı gün noterde devir teslim.

Volkswagen polo test sürüşüne hazır mısınız? Gelin ofisimize arabaya binin, test sürüşünün tadını çıkartın ve istediğiniz servise götürün.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi