senetle araba logo

30,500
İlan No: 20926
Marka: Volkswagen
Seri: Polo
Paket: 1.4 Goal
Model: 2007
Yakıt: Benzin
KM: 116.021 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Volkswagen Polo arabasının 1.4 Goal modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 501

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 531 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,500
Peşinat: - 15,250
Borç Tutarı: 15,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 818
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,642
Aracımız servis bakımlı olup, yürüyen ve ön takımda herhangi bir problemi bulunmamaktadır. Sıfır ayarında bayan arabası. Marka : Volkswagen Model : Polo 1.4 Goal Benzinli Dış renk : Siyah Model : 2007 Banka kredi notu yüksek olan müşterilerimiz için banka kredisi çıkartılır, takibi tarafımızca yapılır. Kredisi çıkmayan müşterilerimiz için yarısı peşin kalan kısmı 24 aya kadar vade seçeneklerimiz mevcuttur. Yüksek model her araçla takas tekliflerinize açığız. Kredi kartınıza 9 aya kadar komisyon farkı ile taksit yapılır. Adres : İstoç oto ticaret merkezi K blok No: 204 Bağcılar (Mahtmutvbey) İstanbul
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi