senetle araba logo

34,000
İlan No: 11399
Marka: Volkswagen
Seri: Sharan
Paket:
Model: 1999
Yakıt: Dizel
KM: 117.000 KM
Vites: Otomatik
Renk:

Galeri İletişim

Volkswagen Sharan arabasının modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 624

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (536) 272 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,000
Peşinat: - 15,000
Borç Tutarı: 19,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,020
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,472
Kefilsiz ve senetle araç almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Belirtilen peşinatı ödedikten sonra kalan tutara öngörülen vade farklı ile 15 aya kadar senet ile vadeli araç araç aalbilir ve takas seçeneklerinden  faydalanabilirsiniz.

Aracımızın nakit fiyatı 34.000 TL'dir.

Senetli alımlarda 15.000 TL peşinat vererek kalan 19.000 TL tutar  için 15 Ay boyunca 1.930 TL ödersiniz .Toplam tutar 43.950 TL'dir. Borcunuz erken kapatmak istediğinizde indirim uygulanmaktadır. Bizden aldığınız araçlar ı borcunuz bitmese dahi takasta tekrar bize verebilirisiniz. Araç hakkından bilgi verecek olursak eğer; 1999 modeli ile 1.9 TDI passat motorludur ve otomatik viteslidir. Deri döşe, koltuk ısıtma var ve 360 dönebilmektedir. Webosta mevcuttur araç'ta değişen parça yoktur. Boyanan sadece 2 parçası var. Aracım resimlerde gördüğünüz gibi oldukça temiz, bakımlı ve hatasız olduğunu da görebilirsinizi. Aracın muayenesi 2 yılda bir olu 6+1 otomobil ruhsatlıdır. Yakıt ortalaması şehir içi ve şehir dışı 5 km'de 25 kr yakmakta.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi