senetle araba logo

33,750
İlan No: 21054
Marka: Volkswagen
Seri: Transporter
Paket: 1.9 TDI City Van
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 300.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Volkswagen Transporter arabasının 1.9 TDI City Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 699

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 226 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,750
Peşinat: - 20,000
Borç Tutarı: 13,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 985
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,650
Senetle vadeli 2005 Model Transporter uzun şasi 1.9 TDI Aracımız motoru, yürüyeni, tubosu, pompası, enjektörleri on numara denecek ayardadır. Galerimize kadar gelin ve test edin biz  hak vereceksiniz. Biz arabayı ilk sahibinden aldık. Kesinlikle yağ yakma ve üfleme yoktur. Kaporta aksamında sadece 2 - 3 parça lokal boyası vardır. Aracımızın hiç bir masrafı, sıkıntısı ve eksiği yoktur. 4 Lastik kaliteli bir marka sıfır aldık. Çok temiz ve bakımlı. 20.000 Peşinle vade yaparız. Peşinattan kalan borcunuz 14X1500 TL Taksit olur. Peşinat ve ödeme seçenekleri telefonda konuşulabilir. Konu hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. Mantıklı her araç ile takas yaparız.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi