senetle araba logo

24,500
İlan No: 28085
Marka: Volkswagen
Seri: Transporter
Paket: 2.5 TDI Panel Van
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 20.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Volkswagen Transporter arabasının 2.5 TDI Panel Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 684

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 226 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,500
Peşinat: - 12,250
Borç Tutarı: 12,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 939
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,540

Volkswagen Transporter 2.5 TDİ 88HP

Aracımız 2003 Model olup 2.5TDİ 88 HP 4+1 Van uzun şasedir. Aracımızın yürüründe ve motorunda kesinlikle bir problem yoktur. Aracımızın baskı balatası motoru tüm bakımları yeni yapılmıştır. Motor yapıldıktan sonra araç 20.000Km yol yapmıştır. Aracımda Tık Ses yoktur,4 Lastik yeni muayene yeni motor yeni olup sorunsuz bir araçtır. Aracımda kaza bela yoktur sadece 1 parça boya mevcuttur. sol tarafta bir parça lokal boya mevcuttur. Arka bagaj kapağında avuç içi kadar boya mevcuttur onun dışında her hangi bir yerinde boya yoktur. 12.000 PEŞİN 12X1500 Vadeli fiyatlarımızda pazarlık yoktur lütfen teklif etmeyin.. Aracımın arka koltuk ruhsata işli değildir.    

Güvenlik

Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Otomatik Cam
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Elektrikli Aynalar

Multimedya

CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi