senetle araba logo

35,400
İlan No: 25318
Marka: Volkswagen
Seri: Transporter
Paket: 1.9 TDI City Van
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 467.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Volkswagen Transporter arabasının 1.9 TDI City Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 783

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 226 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,400
Peşinat: - 20,000
Borç Tutarı: 15,400
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,104
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,488

Öncelikle belirtmek istiyorum aracın kilometre ilk sahibi tarafından uzun yolda yapılmıştır. 

Senetle vadeli uzun şasi 1.9 TDI transporter 4+1 Cityvan. Aracımızın yürüyeni, motoru, ön takımı, enjektörleri, pompası ve baskı balatası on numara. Kesinlikle en ufak bir sıkıntısı yoktur. Tüm ağır ve periyodik bakımları tarafımızca yeni yapılmıştır. İlk sahibinden görülmeye değer emsalsiz temizlikte araba. Kasından kaza darbe yoktur. Sadece üstünde reklam olduğundan sökülünce iz yapmış bu nedenle temizlik amaçlı fırın boya yapılmıştır. Araç kesinlikle sonradan açma değildir. Orijinal kazası darbesiz... Kilometresi uzun yolda yapılmış olup motorda yıpranma ve yap yakma söz konusu bile değildir.   Tramer kayıtlarında ağır hasar kaydı veya pert kaydı yoktur. Plaka açık sorgulayabilirsiniz. 20.000 TL Peşinat ile 15 ay x 1.500 TL Sıra senet olur. Detaylı bilgi için bize ulaşın.   1  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi